VYHLÁSILI SME VÝBEROVÉ KONANIE NA VOJENSKÉHO OMBUDSMANA ✅ Zriadenie inštitútu vojenského ombudsmana, ktorý má prispieť k lepšej…

VYHLÁSILI SME VÝBEROVÉ KONANIE NA VOJENSKÉHO OMBUDSMANA ✅

Zriadenie inštitútu vojenského ombudsmana, ktorý má prispieť k lepšej ochrane individuálnych práv vojenských profesionálov, je vo finále.

❗ Na túto pozíciu sme už vyhlásili výberové konanie a všetci záujemcovia, ktorí spĺňajú kritériá, sa môžu prihlasovať do 14. februára 2023.

🇸🇰 Vznik inštitútu vojenského ombudsmana je jednou z našich priorít, ktorej cieľom je poskytnúť profesionálnym vojakom širšie možnosti na ochranu práv a oprávnených záujmov.

➡️ O funkciu vojenského ombudsmana sa v rámci vonkajšieho výberového konania môžu uchádzať štátni zamestnanci všetkých služobných úradov a občania, ktorí splnia stanovené predpoklady, medzi nimi vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, minimálne 10-ročnú odbornú prax – prijímanie, prešetrovanie a vybavovanie podnetov a podaní osôb najmä v oblasti dodržiavania ľudských práv a základných slobôd a ďalšie štandardné podmienky pre prijatie do stálej štátnej služby. Dôležitý je tiež dostatočný prehľad v oblasti bezpečnosti a obrany štátu.

ℹ️ Kompletné informácie o vyhlásenom výberovom konaní sú dostupné na: https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedureDetail/38630.

#mosr #ombudsman #vyber #vojak #pravo

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy