VALENTÍN V KOŠICIACH – PRINÁŠAME VÁM ZOPÁR TIPOV, AKO STRÁVIŤ NAJROMATNICKEJŠÍ SVIATOK V ROKU 👐❤️ Košičania môžu aj tento rok z…

VALENTÍN V KOŠICIACH – PRINÁŠAME VÁM ZOPÁR TIPOV, AKO STRÁVIŤ NAJROMATNICKEJŠÍ SVIATOK V ROKU 👐❤️

Košičania môžu aj tento rok zažiť nevšednú romantiku v meste. Ak hľadáte inšpiráciu, ako stráviť sviatok zaľúbených, prinášame zopár tipov nielen pre zaľúbené páry, ale aj pre jednotlivcov či rodiny s deťmi.

⛸❄️ VALENTÍNSKA KORČUĽOVAČKA V MESTSKOM PARKU
Korčuľovanie pod holým nebom má vždy najväčšie čaro. Najmä, keď je sprevádzané rozprávkovou atmosférou a skutočnou dávkou zábavy. Sviatok svätého Valentína môžete osláviť Valentínskou korčuľovačkou na Košickom klzisku v Mestskom parku. V tohtoročnej verzii podujatia budú na vás na ľadovej ploche čakať rozprávkové postavičky, súťaže či ľadová diskotéka. Vstup bude zdarma od 16.00 hod. do 19.00 hod. do naplnenia kapacity.
🗓 KEDY? 14. február od 16.00 do 19.00 hod.
📍 KDE? Košické klzisko v Mestskom parku

📖💝 VALENTÍNSKE RANDE NASLEPO S KNIHOU
Knižnica pre mládež mesta Košice myslí aj na tých, ktorí sviatok zamilovaných strávia osamote. V LitParku pre nich pripravila zamilované balíčky, v ktorých budú ukryté náhodné knižné tituly. Možno nie práve také, po ktorých tradične siahate, ale práve o to ide.

Ak si niektorý z balíčkov vyberiete a necháte sa pozvať na rande s knihou naslepo, nemôžete vopred vedieť, ako to dopadne – presne ako to býva v láske. Ale ak tomu dáte šancu, možno z toho bude nakoniec milý zážitok, ktorý vám rozšíri paletu knižných titulov alebo obľúbených žánrov.

Počet balíčkov je obmedzený, preto netreba dlho váhať. Ponuka platí, len do vyčerpania zásob.
Pripravené budú knižné balíčky ako pre dospelých, tak pre deti a obsah niektorých z nich pomohli vybrať členovia knižničného parlamentu.

📚 MEDZINÁRODNÝ DEŇ DAROVANIA KNÍH
Knižnica pre mládež mesta Košice zároveň vyhlasuje tradičnú valentínsku zbierku kníh.

Cieľom zbierky kníh, ktorá štartuje 14. februára 2023, je dať knihám druhú šancu a pripomenúť si Medzinárodný deň darovania kníh. Zbierka potrvá celý mesiac.

💋 VALENTÍNSKY BOZK V KOŠICKEJ ZOO
Aj ZOO Košice si pre zaľúbencov pripravila prekvapenie. Ak si v utorok 14. februára spravíte výlet do zoologickej záhrady a pred pokladňou sa pobozkáte, jeden z dvojice získa vstup do ZOO zdarma. Okrem toho vám košická zoo venuje certifikát lásky.

🩸 Vstup zdarma do košickej ZOO neplatí len pre zaľúbené pary. Vo februári ožíva Valentínska kvapka krvi. ZOO si pripravila voľný vstup aj pre tých, ktorí neustále pomáhajú druhým a to prostredníctvom darovania krvi. Ak ste teda aktívnym darcom krvi, stačí, ak sa pri vstupe preukážete svojim preukazom a voľný vstup je váš.

Autor správy, foto a správu publikoval Košice – Mesto Košice on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy