Presne o 10 dní sa začína Národný týždeň manželstva. ❤️ Aj v Prešove bude plný pestrého programu plného zamilovaných odkazov. 🥰…

Presne o 10 dní sa začína Národný týždeň manželstva. ❤️

Aj v Prešove bude plný pestrého programu plného zamilovaných odkazov. 🥰

#presov #valentin #ntm2023

Predstavujeme vám program Národného týždňa manželstva v Prešove!🥳

Počas NTM je pripravený pestrý program v centre mesta Prešov a veríme, že každý z vás si niečo nájde. Prajeme vám krásne zážitky!

❤️ Ak si prajete romantiku, tak odporúčame ✨ RANDE POD HVIEZDAMI ✨ vo Hvezdáreň a planetárium v Prešove alebo rande na Valentína pri krásnych, jemných, klavírnych tónoch počas 🎶 KLAVÍRNEHO VEČERA 🎶 v Čukoláda.

🎭 Pre umelecké duše ponúkame predstavenie 🧑‍🎤 ŽOBRÁCKA OPERA 🧑‍🎤 v Divadlo Alexandra Duchnoviča Prešov a ☕ ČAJ O PIATEJ ☕ v Krajské múzeum Prešov .

🤓 Ak sa chcete niečo nové dozvedieť, pre vás máme prichystané 📚 BESEDY S MANŽELMI 📚 v Krajskej knižnici Krajská knižnica P.O.Hviezdoslava v Prešove a 🧠 MANŽELSKÝ KVÍZ 🧠 u Saleziánov.

👫 Ak ste z kategórie „akční manželia“, určite si nenechajte ujsť ❄️ ZIMNÚ VÝZVU S NTM ❄️, príjemnú prechádzku po vašom okolí s aplikáciou 📱 ACTIONBOUND 📱 a 💃TANEČNÝ VEČER 💃 v M Aréne.

Tí z vás, ktorí potrebujú podporu (v akomkoľvek zmysle), určite radi využijú našu 👌 DOBRÚ RADU 👌 a potešia sa obnove manželských sľubov počas 💒 SV. OMŠE 💒 v konkatedrále sv. Mikuláša.

A ani tento rok sme nezabudli na tých, ktorí musia byť DOMA 🤒 . Môžete sa z pohodlia domova zapojiť do našich SÚŤAŽÍ – Na minútku o manželstve alebo do 📷 Fotosúťaže.

Na čo z programu NTM v Prešove sa najviac tešíte 😍? Dajte nám vedieť!

Celý program s detailmi nájdete na našej webovej stránke 👉 https://lnk.sk/aaw5 Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Prešov – Oficiálna stránka on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy