LETECKÉ OPRAVOVNE TRENČÍN PO PRVÝKRÁT ROZŠIRUJÚ SVOJE PORTFÓLIO O VÝROBNÝ PROGRAM 👍🏻 Štátna akciová spoločnosť Letecké Opravovn…

LETECKÉ OPRAVOVNE TRENČÍN PO PRVÝKRÁT ROZŠIRUJÚ SVOJE PORTFÓLIO O VÝROBNÝ PROGRAM 👍🏻

Štátna akciová spoločnosť Letecké Opravovne Trenčín spustila výrobu mikrovlnných modulov pre 3D rádiolokátory určené pre Ozbrojené sily SR. Vôbec po prvýkrát tak má výrobný a nie iba servisný program.

📡 Priemyselná spolupráca LOTN a izraelskej spoločnosti ELTA Systems Ltd., ako dodávateľa 17 kusov 3D radarov pre OS SR, je ďalším z príkladov priameho zapojenia slovenského obranného priemyslu do realizácie modernizačných projektov našich ozbrojených síl.

📈 Výbornou správou je aj fakt, že celkový objem zapojenia slovenského obranného priemyslu na zákazke sa zvýšil z plánovaných 37 mil. eur na 45,3 mil. eur.

🤝🏻 Pre štátnu akciovku LOTN je výroba dvoch rôznych typov modulov pre 17 radarových antén v celkovom počte 6 740 kusov skvelou príležitosťou na rozšírenie portfólia spoločnosti, zvýšenie a udržanie zamestnanosti a v neposlednom rade pozitívnou referenciou aj do budúcnosti pri podobných obchodných spoluprácach.

#mosr #ossr #lotn #ELTAsystems #vyroba

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy