CHCETE UŠETRIŤ PENIAZE ❓ VYUŽITE SLUŽBY ŠTUDENTSKEJ ÚČTOVNEJ A DAŇOVEJ KANCELÁRIE! 🤑 💱 Neviete si poradiť s daňovým priznaním a…

CHCETE UŠETRIŤ PENIAZE ❓ VYUŽITE SLUŽBY ŠTUDENTSKEJ ÚČTOVNEJ A DAŇOVEJ KANCELÁRIE! 🤑

💱 Neviete si poradiť s daňovým priznaním alebo potrebujete pomôcť s účtovníctvom❓ Využite bezplatné služby Študentskej účtovnej a daňovej kancelárie, ktorú zastrešuje Žilinská univerzita v Žiline v spolupráci s mestom Žilina.

📑 Poskytované služby sú určené pre fyzické i právnické osoby, živnostníkov, občianske združenia či ďalšie subjekty. 💶 Spracovanie účtovníctva i daní je celkom bezplatné, no klient musí počítať s tým, že s jeho dokumentáciou pracujú študenti. Tí sú však školení aj v oblasti ochrany osobných údajov.

📚 V minulosti študenti kancelárie robili daňové priznania pre fyzické osoby či spracovali celé účtovníctvo niekoľkým firmám vrátane účtovnej závierky. Od tohto roka bude kancelária spracovávať aj mzdové účtovníctvo. Zároveň vie kancelária spracovať aj finančné analýzy, pripraviť podklady pre audit či výročné správy pre valné zhromaždenie. 🚕 V tomto mesiaci sa zameriava aj na daňové priznania pre daň z motorových vozidiel.

📌 Kancelária sídli v priestoroch internátov na Veľkom Dieli – ubytovacie zariadenie DD-DC. Záujemcovia môžu kanceláriu osloviť prostredníctvom emailu 📧 adela.poliakova@uniza.sk, alebo telefonicky ☎️ 041/513 3545. Keďže v kancelárii pracujú najmä študenti, ktorí v súčasnosti majú skúškové obdobie, nie sú určené pevné prevádzkové hodiny a stretnutie s klientom sa realizuje na základe dohody.

Autor správy, foto a správu publikoval Mesto Žilina on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy