ČAPUTOVÁ OBETOVALA ZMARENIU REFERENDA SVOJU FUNKCIU A POLITICKÚ BUDÚCNOSŤ! Na začiatok veľmi dobrá správa pre Slovensko🇸🇰 😊 po …

ČAPUTOVÁ OBETOVALA ZMARENIU REFERENDA SVOJU FUNKCIU A POLITICKÚ BUDÚCNOSŤ!

Na začiatok veľmi dobrá správa pre Slovensko🇸🇰 😊 po včerajšom referende je absolútne zrejmé, že Zuzana Čaputová v prípadnom druhom kole prezidentských volieb do funkcie prezidentky zvolená nebude!

Kým v referende hlasovalo za ústavné právo občanov odvolať vládu 1.163.586 občanov, Čaputovú volilo v prezidentských voľbách len 1.056.582 občanov a je absolútny predpoklad, že v ďalších prezidentských voľbách získa ešte menej hlasov. Je to veľmi dobrá správa pre Slovensko, pretože po včerajšom dni definitívne vieme, že sorosova asistentka Zuzana Čaputová v prezidentskom paláci po tomto volebnom období skončila 🙂

Z politického hľadiska treba povedať, že za takýto výsledok si Zuzana Čaputová môže jednoznačne sama a to predovšetkým tým, že za vládu bojovala vždy v prvej línii, nastavovala za ňu svoju občanom svoju politickú tvár a vždy ju pri každej situácii zachraňovala. Ak sa Čaputová nepostavila na stranu občanov, ale vždy sa postavila na stranu vlády, tak je jednoznačné, že toto referendum bolo v prvom rade o prezidentke Zuzane Čaputovej, ktorá po ňom jednoznačne vie, čo si o nej občania Slovenskej republiky myslia.

Výsledok referenda je teda v prvom rade vysvedčením pre Zuzanu Čaputovú, ktorá už dnes vie, že približne o rok si bude aj so svojou slniečkárskou kolónou v prezidentskom paláci baliť kufre!

Nie je teda najmenší dôvod reagovať prehnanou ľútosťou nad neplatnosťou referenda, pretože objektívne zhodnotenie situácie je niekde úplne inde. Objektívna pravda je tá, že každý boj má svoj bod obratu, v ktorom sa vývoj udalostí začne reálne obracať! Vezmime si ako príklad Napoleónove ťaženie do Ruska, kde po boji o Moskvu začal Napoleón postupne, ale definitívne prehrávať. Rovnako tak porážku Osmanskej ríše v bitke pri Viedni, po ktorej Turci začali ustupovať.

TAKÝTO BOD OBRATU NASTAL NA SLOVENSKU 🇸🇰 VČERA!

Tento boj má totiž úplne iný rozmer, pretože ide o boj za budúcnosť Slovenska, ktorý nie je otázkou jedného referenda, ale naopak, je to otázka vzopätia sa všetkých verných občanov Slovenskej republiky!

Ak sa pozrieme na to, že na včerajšom referende, o ktoré sme dlho bojovali, sa nás zišlo viac ako 1,2 milióna, je to pre budúcnosť Slovenska fantastická správa a zároveň výzva pre nás všetkých pracovať ešte intenzívnejšie na tom, aby sme sa ako národ zjednotili za víziou jednotného Slovenska! Slovenská republika má približne 5,5 milióna občanov. Ak by teda každý z nás, ktorí sme sa referenda včera zúčastnili, presvedčil len jedného ďalšieho Slováka alebo Slovenku o tom, že budúcnosť Slovenska je národný a nezávislý štát, bude nás razom 2,4 milióna, čo je už úplne iný počet a úplne iná možnosť pre to, aby sme dokázali súčasný negatívny vývoj Slovenska rozhodným spôsobom zvrátiť!

Náš boj za Slovensko pokračuje a po včerajšku všetci s istotou vieme, že bude úspešný! 🇸🇰

ZA SLOVENSKO! 🇸🇰

Dagmar Kramplová
podpredsedníčka SNS

Autor správy, foto a správu publikoval Slovenská národná strana on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy