BANSKOBYSTRICKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ JE OPÄŤ MEDZI TOP ZAMESTNÁVATEĽMI 💐 Ďakujeme všetkým, ktorí v ankete Najzamestnávateľ 2022 …

BANSKOBYSTRICKÝ SAMOSPRÁVNY KRAJ JE OPÄŤ MEDZI TOP ZAMESTNÁVATEĽMI
💐

Ďakujeme všetkým, ktorí v ankete Najzamestnávateľ 2022 hlasovali práve za Banskobystrický samosprávny kraj. Aj vďaka tomu sme sa v kategórii Štátna a verejná správa stali tretím najatraktívnejším zamestnávateľom na Slovensku 🥉. Župa sa tak opäť po roku dostala medzi top 3️⃣ zamestnávateľov.

🗨️ „To, že sa nám opäť po roku podarilo dostať medzi najlepších zamestnávateľov je veľká pocta. Minulý rok bol pre nás náročný, čelili sme viacerým výzvam, ktoré sa nám najmä vďaka práci a nasadeniu kolegov z úradu podarilo zvládnuť. Dôvera je v tomto období dôležitá, a aj vďaka tomuto oceneniu viem, že náš úrad túto dôveru má. Poďakovanie určite patrí všetkým kolegom z Úradu BBSK za ich skvelú prácu,“ povedal riaditeľ Úradu BBSK Matúš Hollý, ktorý spoločne so županom Ondrejom Lunterom včera prebral ocenenie.

🗨️ „Aj toto ocenenie ukazuje, že spolupráca je skutočným kľúčom k úspechu a že práca v inštitúcii verejnej správy môže byť podnetná a kreatívna. Ďakujem všetkým, vďaka ktorým robíme z nášho kraja lepšie miesto pre život,“ doplnil Ondrej Lunter.

☑️Banskobystrický samosprávny kraj patrí medzi najväčších zamestnávateľov v regióne. Okrem 230 zamestnancov na Úrade BBSK tu pracuje aj viac ako 50 špecialistov, ktorí vďaka úspešným eurofondovým projektom nezaťažujú rozpočet kraja. Župa navyše zamestnáva aj pracovníkov v krajských organizáciách kultúry, v školstve či v oblasti sociálnych služieb. Po zohľadnení zamestnancov Banskobystrickej regionálnej správy ciest, Rozvojovej agentúry BBSK a zriadených sociálnych podnikov sa dostaneme na počet 6000 zamestnancov.

#bbsk #dobrykraj #najzamestnavatel

Autor správy, foto a správu publikoval Banskobystrický samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy