AJ TENTO ROK PODPORÍME ZMYSLUPLNÉ PROJEKTY DOTÁCIOU 500 000 EUR 🤝🏻 Lokálne alebo cielene zamerané projekty sú pre nás veľkým pr…

AJ TENTO ROK PODPORÍME ZMYSLUPLNÉ PROJEKTY DOTÁCIOU 500 000 EUR 🤝🏻

Lokálne alebo cielene zamerané projekty sú pre nás veľkým prínosom – podujatia pre mládež, rôzne formy vzdelávania, cenné publikácie, či obnova vzácnych historických pamiatok a ďalšie aktivity, ktoré sa môžu realizovať a vznikať často len vďaka tejto forme podpory.

🪙 A preto aj tento rok podporíme zaujímavé projekty súvisiace s témami obrany a bezpečnosti štátu formou dotácií v celkovej hodnote 500 000 eur.

❗ O dotáciu môžu požiadať občianske združenia, nadácie, neinvestičné fondy a neziskové organizácie ale tiež mestá a obce, a to najneskôr do ‪31. marca 2023.

➡️ Našim hlavným cieľom je aj touto formou podporiť prácu mimovládneho sektora, akademickej obce i územnej samosprávy a využiť ich odborné znalosti, expertízy a skúsenosti pri zvyšovaní informovanosti verejnosti o prioritách ministerstva obrany a ozbrojených síl, ale aj aktívne podporovať verejnú diskusiu na témy, ktoré sa týkajú rezortu obrany.

ℹ️ Všetky ďalšie potrebné informácie sú dostupné na https://www.mosr.sk/20263-sk/ziadosti-o-dotacie/.

📧 Žiadatelia môžu otázky súvisiace s výzvou a postupom predkladania žiadostí o dotáciu adresovať na emailovú adresu: dotacie@mod.gov.sk.

#mosr #dotacie #projekt #podpora

Autor správy, foto a správu publikoval Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy