🚨 ROBOVIA ĎAKUJÚ ZA DOBRE ODVEDENÚ ROBOTU 💸 Doba kešu pokračuje 🤑 Parlament dnes neschválil návrh novely zákona o obmedzení pl…

🚨 ROBOVIA ĎAKUJÚ ZA DOBRE ODVEDENÚ ROBOTU 💸

Doba kešu pokračuje 🤑 Parlament dnes neschválil návrh novely zákona o obmedzení platieb v hotovosti. To je jeden z nástrojov, ktorý sťažuje život rôznym daňovým podvodníkom, kreatívnym účtovníkom a Ladislavovi Basternákovi, ktorý vraj zaplatil 12 miliónov eur v hotovosti.

Dnes mohol parlament schváliť v prvom čítaní zrušenie výnimky, ktorá zákony „vypína“ počas mimoriadnej situácie, akú máme na Slovensku od roku 2020 pre pandémiu covidu a vojnu na Ukrajine.

Novelu zákona pochopiteľne nepodporili smeráci a kotlebovci, proti bola ale aj Sme rodina a svojim hlasovaním VLÁDNU novelu ministerstva financií, ktorú na vládu predkladal ešte Igor Matovič, potopili dvaja poslanci OĽaNO György Gyimesi a Peter Liba, ktorí sa zaprezentovali, ale nehlasovali 🤦‍♂️

Tým zvýšili kvórum a zákon neprešiel o jeden hlas. Doba kešu tak na Slovensku platí stále. Robovia ďakujú za dobre odvedenú robotu.

Autor správy, foto a správu publikoval Sloboda a Solidarita on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy