­čÜŽ Za rok 2022 Pl├ín obnovy a odolnosti SR otvoril vy┼íe 30 v├Żziev za takmer 1,2 miliardy eur. Zapoji┼ą sa m├┤┼żu v┼íetci, ob─Źania, sam…

­čÜŽ Za rok 2022 Pl├ín obnovy a odolnosti SR otvoril vy┼íe 30 v├Żziev za takmer 1,2 miliardy eur. Zapoji┼ą sa m├┤┼żu v┼íetci, ob─Źania, samospr├ívy, akademick├Ż, neziskov├Ż, aj s├║kromn├Ż sektor.

­čÜŽ Spustenie invest├şci├ş vo forme v├Żziev bolo jedn├Żm z k─ż├║─Źov├Żch prvkov minul├ęho roka. Za rok 2022 sme celkom otvorili vy┼íe 30 v├Żziev za takmer 1,2 miliardy eur. Zapoji┼ą sa m├┤┼żu v┼íetci, ob─Źania, samospr├ívy, akademick├Ż, neziskov├Ż, aj s├║kromn├Ż sektor.

­čćĽ Medzi najnov┼íie patria v├Żzvy z oblasti zdravotn├şctva, kde sa spustili v├Żzvy na v├Żstavbu a rekon┼ítrukciu nemocn├şc, ale rekon┼ítrukciu, v├Żstavbu a moderniz├íciu oddelen├ş psychiatri├ş. Z├írove┼ł sa spustili v├Żzvy na opravu 15 budov s├║dov; na moderniz├íciu bioplynov├Żch elektr├írn├ş a zariaden├ş na v├Żrobu elektriny z OZE ako aj na vznik nov├Żch region├ílnych centier na podporu u─Źite─żov.

V┼íetky v├Żzvy n├íjdete aj na na┼íom webe ­čĹë https://www.planobnovy.sk/realizacia/vyzvy/ Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval ├Ürad vl├ídy Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Generated by Feedzy