🚦 Za rok 2022 Plán obnovy a odolnosti SR otvoril vyše 30 výziev za takmer 1,2 miliardy eur. Zapojiť sa môžu všetci, občania, sam…

🚦 Za rok 2022 Plán obnovy a odolnosti SR otvoril vyše 30 výziev za takmer 1,2 miliardy eur. Zapojiť sa môžu všetci, občania, samosprávy, akademický, neziskový, aj súkromný sektor.

🚦 Spustenie investícií vo forme výziev bolo jedným z kľúčových prvkov minulého roka. Za rok 2022 sme celkom otvorili vyše 30 výziev za takmer 1,2 miliardy eur. Zapojiť sa môžu všetci, občania, samosprávy, akademický, neziskový, aj súkromný sektor.

🆕 Medzi najnovšie patria výzvy z oblasti zdravotníctva, kde sa spustili výzvy na výstavbu a rekonštrukciu nemocníc, ale rekonštrukciu, výstavbu a modernizáciu oddelení psychiatrií. Zároveň sa spustili výzvy na opravu 15 budov súdov; na modernizáciu bioplynových elektrární a zariadení na výrobu elektriny z OZE ako aj na vznik nových regionálnych centier na podporu učiteľov.

Všetky výzvy nájdete aj na našom webe 👉 https://www.planobnovy.sk/realizacia/vyzvy/ Autor správy, foto a správu publikoval Úrad vlády Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy