­čö┤ MESTO NES├ÜHLAS├Ź SO ZRU┼áEN├ŹM ─ÄAL┼áEJ PO┼áTY V POPRADE ­čö┤ ­čö║ V t├Żchto d┼łoch prenikli do medi├ílneho a internetov├ęho priestoru r├┤zne …

­čö┤ MESTO NES├ÜHLAS├Ź SO ZRU┼áEN├ŹM ─ÄAL┼áEJ PO┼áTY V POPRADE ­čö┤

­čö║ V t├Żchto d┼łoch prenikli do medi├ílneho a internetov├ęho priestoru r├┤zne ┼íumy a n├íznaky, ktor├ę hovoria o zru┼íen├ş ─Ćal┼í├şch p├┤┼ít na Slovensku, vr├ítane mesta Poprad.

­čö║ V minulom roku sa prim├ítorovi Antonovi Dankovi podarilo vylobova┼ą zachovanie po┼ítovej prev├ídzky v Matejovciach, av┼íak zanikli po┼íty pri nemocnici a vo Ve─żkej.

­čö║ ÔÇ×Vtedaj┼í├ş gener├ílny riadite─ż Slovenskej po┼íty a.s. Martin ─Żupt├ík mi na spolo─Źnom rokovan├ş vtedy pris─ż├║bil, ┼że na nieko─żko rokov budeme ma┼ą v Poprade k─żud a ─Ćal┼íie po┼íty sa ru┼íi┼ą nebud├║ÔÇť, povedal prim├ítor Anton Danko.

­čö║ Medzit├Żm v┼íak nastali otrasy na slovenskej politickej sc├ęne a mnoh├ę riadite─żsk├ę k├ídre boli vymenen├ę. Pred Vianocami 2022 nast├║pil do najvy┼í┼íej funkcie v Slovenskej po┼íte nov├Ż ┼í├ęf ─Żubom├şr Mindek.

­čö║ ÔÇ×Dohodol som si s n├şm stretnutie na 15. febru├íra. Pripomeniem mu s─żub jeho predchodcu, ktor├Ż by si mal cti┼ą aj on. Ur─Źite budem bojova┼ą v┼íetk├Żmi silami prostriedkami za zachovanie ostatn├Żch popradsk├Żch pobo─Źiek Slovenskej po┼íty a to zvl├í┼í┼ą v t├Żch ─Źastiach mesta, kde ┼żije najviac star┼í├şch ─żud├ş,ÔÇť dodal popradsk├Ż prim├ítor.

­čö║ O v├Żsledkoch bl├ş┼żiaceho sa rokovania medzi Antonom Dankom a gener├ílnym riadite─żom Slovenskej po┼íty ─Żubom├şrom Mindekom budeme bezodkladne verejnos┼ą informova┼ą.

Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Poprad – ofici├ílna str├ínka mesta on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Generated by Feedzy