🔴 MESTO NESÚHLASÍ SO ZRUŠENÍM ĎALŠEJ POŠTY V POPRADE 🔴 🔺 V týchto dňoch prenikli do mediálneho a internetového priestoru rôzne …

🔴 MESTO NESÚHLASÍ SO ZRUŠENÍM ĎALŠEJ POŠTY V POPRADE 🔴

🔺 V týchto dňoch prenikli do mediálneho a internetového priestoru rôzne šumy a náznaky, ktoré hovoria o zrušení ďalších pôšt na Slovensku, vrátane mesta Poprad.

🔺 V minulom roku sa primátorovi Antonovi Dankovi podarilo vylobovať zachovanie poštovej prevádzky v Matejovciach, avšak zanikli pošty pri nemocnici a vo Veľkej.

🔺 „Vtedajší generálny riaditeľ Slovenskej pošty a.s. Martin Ľupták mi na spoločnom rokovaní vtedy prisľúbil, že na niekoľko rokov budeme mať v Poprade kľud a ďalšie pošty sa rušiť nebudú“, povedal primátor Anton Danko.

🔺 Medzitým však nastali otrasy na slovenskej politickej scéne a mnohé riaditeľské kádre boli vymenené. Pred Vianocami 2022 nastúpil do najvyššej funkcie v Slovenskej pošte nový šéf Ľubomír Mindek.

🔺 „Dohodol som si s ním stretnutie na 15. februára. Pripomeniem mu sľub jeho predchodcu, ktorý by si mal ctiť aj on. Určite budem bojovať všetkými silami prostriedkami za zachovanie ostatných popradských pobočiek Slovenskej pošty a to zvlášť v tých častiach mesta, kde žije najviac starších ľudí,“ dodal popradský primátor.

🔺 O výsledkoch blížiaceho sa rokovania medzi Antonom Dankom a generálnym riaditeľom Slovenskej pošty Ľubomírom Mindekom budeme bezodkladne verejnosť informovať.

Autor správy, foto a správu publikoval Poprad – oficiálna stránka mesta on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy