­čôúDne┼ín├Ż d├ítum, 6´ŞĆÔâú febru├ír, sa via┼że k svetov├ęmu d┼łu BEZ mobilu ­čô▒ ­čî▒─îas bez mobilu si v┼íak m├┤┼żete spravi┼ą kedyko─żvek a to pr├şjemn…

­čôúDne┼ín├Ż d├ítum, 6´ŞĆÔâú febru├ír, sa via┼że k svetov├ęmu d┼łu BEZ mobilu ­čô▒
­čî▒─îas bez mobilu si v┼íak m├┤┼żete spravi┼ą kedyko─żvek a to pr├şjemnou prech├ídzku v pr├şrode, ┼íportom, ─Ź├ştan├şm dobrej knihy.
­čî▒Mobil, Takto znie aj na┼ía febru├írov├í v├Żzva Vezmi knihu NIE mobil, do ktorej sa m├┤┼żete zapoji┼ą https://www.ewobox.sk/…/zatoc-s…/prilis-vzacny-odpad

Ôä╣´ŞĆ Fakty:
­ččó De┼ł bez mobilu vznikol v roku 2001 z iniciat├şvy franc├║zskeho spisovate─ża Phila Marsoa, ktor├Ż vydal detekt├şvny rom├ín o vrahovi ÔÇ×bez mobiluÔÇť. Marsov├Żm cie─żom bolo upozorni┼ą na na┼íu rast├║cu z├ívislos┼ą od mobiln├Żch telef├│nov.
­ččó Viac ne┼ż dve tretiny v┼íetk├Żch ─żud├ş kontroluj├║ svoj telef├│n ka┼żd├║ hodinu.
­ččó Na svete je 6,6 mili├írd pou┼ż├şvate─żov smartf├│nov ­čô▓
­ččó Na Slovensku je dnes akt├şvnych zhruba 6,2 mili├│na SIM kariet, teda v├Żrazne viac, ako m├í Slovensk├í republika ob─Źanov.
­ččó Nomophobia je strach z nedostupnosti mobilu a fenom├ęn FOMO je strach z preme┼íkania ─Źohoko─żvek zauj├şmav├ęho, ─Źo sa udeje na internete v na┼íej nepr├ştomnosti v jeho prostred├ş.

­čôú­čôú Dne┼ín├Ż d├ítum, 6´ŞĆÔâú febru├ír, sa via┼że k svetov├ęmu d┼łu BEZ mobilu ­čô▒

­čî▒─îas bez mobilu si v┼íak m├┤┼żete spravi┼ą kedyko─żvek a to pr├şjemnou prech├ídzku v pr├şrode, ┼íportom, ─Ź├ştan├şm dobrej knihy.

­čî▒Mobil, Takto znie aj na┼ía febru├írov├í v├Żzva Vezmi knihu NIE mobil, do ktorej sa m├┤┼żete zapoji┼ą https://www.ewobox.sk/sazp/zatoc-s-odpadom/prilis-vzacny-odpad

ÔÇ╝Fakty:
ÔÖú De┼ł bez mobilu vznikol v roku 2001 z iniciat├şvy franc├║zskeho spisovate─ża Phila Marsoa, ktor├Ż vydal detekt├şvny rom├ín o vrahovi ÔÇ×bez mobiluÔÇť. Marsov├Żm cie─żom bolo upozorni┼ą na na┼íu rast├║cu z├ívislos┼ą od mobiln├Żch telef├│nov.
ÔÖú Viac ne┼ż dve tretiny v┼íetk├Żch ─żud├ş kontroluj├║ svoj telef├│n ka┼żd├║ hodinu.
ÔÖú Na svete je 6,6 mili├írd pou┼ż├şvate─żov smartf├│nov ­čô▓
ÔÖú Na Slovensku je dnes akt├şvnych zhruba 6,2 mili├│na SIM kariet, teda v├Żrazne viac, ako m├í Slovensk├í republika ob─Źanov.
ÔÖú Nomophobia je strach z nedostupnosti mobilu a fenom├ęn FOMO je strach z preme┼íkania ─Źohoko─żvek zauj├şmav├ęho, ─Źo sa udeje na internete v na┼íej nepr├ştomnosti v jeho prostred├ş. Autor spr├ívy, foto a spr├ívu publikoval Ministerstvo ┼żivotn├ęho prostredia SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *

Generated by Feedzy