💪PSK PATRÍ MEDZI NAJLEPŠÍCH ZAMESTNÁVATEĽOV SLOVENSKA🆒 👆Najlepší, resp. najatraktívnejší zamestnávatelia roka 2022 podľa portál…

💪PSK PATRÍ MEDZI NAJLEPŠÍCH ZAMESTNÁVATEĽOV SLOVENSKA🆒

👆Najlepší, resp. najatraktívnejší zamestnávatelia roka 2022 podľa portálu profesia.sk sú známi. Vyhlásení boli v 10 rôznych oblastiach ako je zdravotníctvo🩺, doprava, cestovný ruch🗻, obchod a služby, IT💻, priemysel, bankovníctvo, stavebníctvo🧱, zdieľané služby a tiež Štátna a verejná správa.

👉V tejto kategórii sa o titul uchádzali dve desiatky nominovaných a tiež Prešovský samosprávny kraj, ktorý vo svojich 127 organizáciách zamestnáva vyše 6 300 ľudí v rôznych oblastiach – v školstve, kultúre, doprave aj v sociálnej sfére.

👆Z užšieho výberu 10 semifinalistov vzišli v Bratislave počas slávnostného udeľovania ocenení 5️⃣ finalisti a neskôr i celkový víťaz. PSK sa pritom v 🔝5️⃣ ocitol vôbec prvýkrát, a napokon mu súčet hlasov v prestížnej celoslovenskej ankete Najzamestnávateľ vyniesol štvrté miesto👏.

👌Hlasujúci v prípade krajskej samosprávy ocenili viacero benefitov, ktoré svojim zamestnancom poskytuje – okrem iného bezplatné vzdelávanie, sociálne príspevky, motivačné pracovné prostredie. Vyzdvihli jej dobré meno, pracovnú istotu i zázemie.

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy