👩‍🏫NAŠE PEDAGOGIČKY V 🔝3️⃣0️⃣ NAJ UČITEĽOV SLOVENSKA🎉 🧑‍💻Odborná porota zverejnila TOP 30-ku výnimočných učiteľov, ktorých vyb…

👩‍🏫NAŠE PEDAGOGIČKY V 🔝3️⃣0️⃣ NAJ UČITEĽOV SLOVENSKA🎉

🧑‍💻Odborná porota zverejnila TOP 30-ku výnimočných učiteľov, ktorých vybrala spomedzi 148 prihlášok do toho ročníka ocenenia Učiteľ Slovenska🏆. Ocenenie organizuje Centrum environmentálnej a etickej výchovy Živica a jej program Komenského inštitút.

👉V TOP 30-ke je 24 žien a 6 mužov. A nás teší, že zastúpenie v nej majú aj župné stredné školy. V tridsiatke nominovaných sú konkrétne dve dámy – pedagogičky zo župných gymnázií:

🔸IVETA ŠTEFANČÍNOVÁ – GJAR (Gymnázium Jána Adama Raymana), Prešov – žiakov učí fyziku💡🪫. Snaží sa ich pre tento predmet nadchnúť a darí sa jej to. Mnohí jej žiaci študovali alebo študujú fyziku u nás aj na prestížnych zahraničných školách. Je autorkou viacerých učebných zdrojov.

🔹ĽUDMILA REITEROVÁ – Gymnázium Stropkov – učí anglický jazyk a biológiu🔬🩻. Je veľmi kreatívna a to jej pomáha zaujať žiakov na oboch predmetoch. Študentov vedie k tolerancii a rešpektu inakosti, ale i hrdosti na Slovensko a jeho kultúru a tradície.

✊V ankete im držíme prsty a veríme v ich postup medzi desaťčlennú finálovú zostavu, v ktorej sa k slovu dostane aj verejnosť. Tá v online hlasovaní 📲📥rozhodne o víťazovi roka 2022 v kategórii Cena verejnosti .

👉Viac o oceňovaní: https://ucitelslovenska.sk/finalisti-vitazi/finalisti/

Autor správy, foto a správu publikoval Prešovský samosprávny kraj on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy