👤 V RUSKOM SVETE ĽUDSKÝ ŽIVOT NEMÁ CENU Moderátor ruskej štátnej televízie a hlasný podporovateľ Putinovho režimu Vladimir Solo…

👤 V RUSKOM SVETE ĽUDSKÝ ŽIVOT NEMÁ CENU

Moderátor ruskej štátnej televízie a hlasný podporovateľ Putinovho režimu Vladimir Solovjov si vo svojej relácii začiatkom roka zafilozofoval o živote a smrti: „Život sa veľmi preceňuje. Prečo sa báť toho, čo je nevyhnutné? Navyše, dobre, pôjdeme do neba!”

Propagandista, ktorý od začiatku podporuje ruskú agresiu na Ukrajine, vyhráža sa Západu použitím jadrových zbraní a aj Slovensko označuje za štát kolaborujúci s nacistami, neprekvapil. To, že si Rusko neváži životy ľudí na Ukrajine, ukázalo rozpútaním vojny a útokmi na civilné ciele. Mobilizáciou a posielaním ruských vojakov na bojisko bez výcviku a vybavenia zas dokázalo, že pohŕda aj vlastným obyvateľstvom.

⚡️ MILIÓNY ZMARENÝCH ŽIVOTOV

Ruská štátna televízia odvysielala reportáž o tom, ako si rodina jedného z ruských vojakov, ktorý zahynul na Ukrajine, kúpila nové auto za peniaze, ktoré ako kompenzáciu dostali od armády. Ruská tlačová agentúra taktiež informovala, že vojaci budú mať pred odchodom na front právo dať si zamraziť spermie pre prípad ich úmrtia.

Žiadne z cieľov, ktoré si Rusko stanovilo na začiatku invázie, neboli dosiahnuté a Ukrajina sa nevzdáva. Preto jediné, čo Putinovi zostáva, je nechať zomierať vlastných ľudí a terorizovať civilné obyvateľstvo na Ukrajine. Zabíjanie ľudí pre zvrátenú ideológiu s vidinou rýchlej cesty do raja býva taktikou teroristických skupín. Teraz sa ako teroristický štát správa Rusko.

#ruskefasady

Autor správy, foto a správu publikoval Úrad vlády Slovenskej republiky on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Generated by Feedzy